Rozgrywki dekanalne

Rozgrywki dekanalne LSO Lublin

Rozgrywki dekanalne to przepustka do Mistrzostw LSO Lublin. Dowiedz si─Ö, jak wygl─ůda rywalizacja ministrant├│w oraz lektor├│w na poziomie dekanat├│w!

Co warto wiedzie─ç na temat Rozgrywek dekanalnych LSO Lublin?

Rozgrywki dekanalne LSO Lublin maj─ů charakter mini-turniej├│w, podczas kt├│rych wy┼éaniane s─ů najlepsze dru┼╝yny w trzech kategoriach wiekowych z danego dekanatu ÔÇô ministrant, lektor m┼éodszy oraz lektor starszy. Triumfatorzy jad─ů na Mistrzostwa LSO Lublin, gdzie najlepszy zesp├│┼é uzyska awans do Mistrzostw Polski LSO!

Sprawd┼║, jak wygl─ůdaj─ů Rozgrywki dekanalne LSO Lublin i zg┼éo┼Ť swoj─ů dru┼╝yn─Ö ju┼╝ dzi┼Ť!

Rozgrywki dekanalne LSO Lublin Turniej dekanalny ministrantów i lektorów w piłce nożnej halowej Parafia Poniatowa foto 7

Rozgrywki dekanalne to seria mini-turniej├│w pi┼ékarskich, kt├│re maj─ů na celu wy┼éoni─ç najlepsze dru┼╝yny ministrant├│w i lektor├│w w poszczeg├│lnych kategoriach w ka┼╝dym dekanacie (ministrant, lektor m┼éodszy, lektor starszy). Tylko triumfatorzy tych turniej├│w otrzymuj─ů przepustk─Ö na Mistrzostwa LSO Archidiecezji Lubelskiej w Pi┼éce No┼╝nej Halowej o Puchar Metropolity Lubelskiego.

Rozgrywki dekanalne LSO Lublin

Mistrzostwa LSO Lublin to g┼é├│wne wydarzenie, podczas kt├│rego wy┼éaniana jest najlepsza dru┼╝yna w danej kategorii z ca┼éej Archidiecezji Lubelskiej. Ale co wcze┼Ťniej?

Zanim dru┼╝yny b─Öd─ů rywalizowa─ç w wielkim finale podczas rozgrywek diecezjalnych, najpierw musz─ů zmierzy─ç si─Ö ze sob─ů w swoich dekanatach, czyli w rozgrywkach dekanalnych. Ka┼╝dy dekanat organizuje w┼éasne turnieje, kt├│re przebiegaj─ů na takich samych zasadach jak Mistrzostwa. W trakcie tych turniej├│w wy┼éawiane s─ů dru┼╝yny, kt├│re otrzymuj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç walki o Mistrzostwo LSO Lublin. Najpierw zje┼╝d┼╝a si─Ö kilka dru┼╝yn, kt├│re nale┼╝─ů do parafii w danym dekanacie, a nast─Öpnie tocz─ů one zaci─Öt─ů rywalizacj─Ö sportow─ů.

Zach─Öcamy do kibicowania dru┼╝ynom ze swoich dekanat├│w, bo to w┼éa┼Ťnie tam mo┼╝e mie─ç pocz─ůtek droga do Mistrzostwa Liturgicznej S┼éu┼╝by O┼étarza Archidiecezji Lubelskiej w pi┼éce halowej. A dalej… nawet i Mistrzostwa Polski LSO!

Dekanalne Rozgrywki kwalifikacyjne ministrantów i lektorów w halowej piłce nożnej doXIV Finałów Mistrzostw Archidiecezji Lubelskiej o puchar Metropolity Lubelskiego

Ju┼╝ po raz kolejny w naszej archidiecezji rozpoczynaj─ů si─Ö dekanalne rozgrywki, kwalifikuj─ůce dru┼╝yny ministrant├│w i lektor├│w do wzi─Öcia udzia┼éu w XIV ju┼╝ Mistrzostwach Archidiecezji Lubelskiej Liturgicznej S┼éu┼╝by O┼étarza w Pi┼éce No┼╝nej Halowej o Puchar Metropolity Lubelskiego. Najlepsze dru┼╝yny z dekanat├│w spotkaj─ů si─Ö 13 kwietnia 2024 roku, aby zdoby─ç Mistrzostwo Archidiecezji i wyjecha─ç na Mistrzostwa Polski 24-25 czerwca 2024 r do ┼üodzi.

Rozgrywki dekanalne organizowane s─ů przez ksi─Ö┼╝y duszpasterzy dekanalnych w poszczeg├│lnych dekanatach. B─Öd─ů trwa┼éy od pa┼║dziernika 2023 roku do ko┼äca marca 2024 r. Zwyci─Öskie dru┼╝yny b─Öd─ů walczy─ç o Mistrzostwo Archidiecezji w czasie rozgrywek w Lublinie 13.04.2024 r.

Kategorie wiekowe obowi─ůzuj─ůce w czasie rozgrywek:

1. Ministrant: 2012 ÔÇô 2016
  2. Lektor m┼éodszy: 2008 ÔÇô 2011
  3. Lektor starszy: 2003 ÔÇô 2007

Wszystkie potrzebne dokumenty s─ů do pobrania w sekcji poni┼╝ej.

ÔÇ×Celem dekanalnych rozgrywek kwalifikacyjnych [...] jest stworzenie moz╠çliwos╠üci spotkania ministranto╠üw i lektoro╠üw, nawia╠Ęzywanie nowych znajomos╠üci, budowanie wspo╠ülnoty oraz zabawa.ÔÇŁ

Fragment Regulaminu Rozgrywek Dekanalnych

Formularz zg┼éoszeniowy ZAMKNI─śTY!

Dokumenty  do wype┼énienia

ORYGINA┼üY DOKUMENT├ôW NALE┼╗Y DOSTARCZY─ć W DNIU MISTRZOSTW LSO LUBLIN!
logo-xiv
Oficjalna strona internetowa Mistrzostw Archidiecezji Lubelskiej Liturgicznej S┼éu┼╝by O┼étarza w halow─ů pi┼ék─Ö no┼╝n─ů o Puchar Metropolity Lubelskiego

┬ę 2023 Mistrzostwa LSO Lublin ÔÇô Wszelkie prawa zastrze┼╝one.
Twórca strony: MATEUSZ ŚWIST (MŚ)

Zacznij pisa─ç i naci┼Ťnij Enter, aby wyszuka─ç...

Shopping Cart